Analiza rynku pracy oraz szeroka współpraca z przedsiębiorcami sprawiła, że stworzyliśmy innowacyjne studia menadżersko-prawne stanowiące połączenie kompetencji z dwóch dyscyplin — Zarządzania i Prawa.

Rozwiązanie to daje absolwentom pełną wiedzę i umiejętności dające doskonałe przygotowanie do zajmowania stanowisk kierowniczych we wszystkich sektorach aktywności zawodowej, a szczególnie w organizacjach gospodarczych.

W trakcie studiów otrzymasz od nas wiedzę nt. funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku krajowym i międzynarodowym, w tym uwarunkowania prawne oraz relację między przedsiębiorstwem a innymi podmiotami występującymi na rynku.

 

 

 

 

Poznaj opinie naszych studentów

 

 

Tytuł magistra w 1,5 roku

Trwające 3 semestry uzupełniające studia magisterskie dostarczają kompletną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu nauk o zarządzaniu i prawa. Po pierwszym semestrze możesz wybrać moduł kształcenia, dzięki któremu możesz stać się specjalistą w zakresiemenadżera analiz biznesowych lub menadżera usług publicznych.

 

Wykładowcy praktycy

Aby przygotować Cię na najwyższym poziomie zajęcia w Instytucie Ekonomicznym odbywają się w małych grupach i prowadzone są przez wysoko wykwalifikowany zespół wykładowców praktyków. Kreatywne metody nauczania pozwolą Ci w krótkim czasie zdobyć wiedzę i umiejętności, jakie posiadają najlepsi menadżerowie.

 

Studiuj bezpłatnie

W przeciwieństwie do drogich szkoleń u nas nie musisz ponosić żadnych kosztów. To wyjątkowa szansa, aby za darmo otrzymać fachową wiedzę (teoretyczną i praktyczną) od specjalistów w tej branży.

 

Studia dla pracujących

Pracujesz i nie możesz studiować dziennie? Mamy na to świetne rozwiązanie! Studiuj zaocznie (w weekendy) lub bezpłatnie w trybie popołudniowym. Dzięki tym rozwiązaniom nie musisz rezygnować z pracy aby móc rozwijać swoją wiedzę i pozyskiwać dodatkowe kompetencje.

 

Jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji odnośnie swojej dalszej drogi w edukacji, to tej propozycji kształcenia nie możesz przeoczyć. Zatem przeczytaj szczegółową charakterystykę, by dowiedzieć się więcej!

 

STUDIA MENADŻERSKO-PRAWNE (STUDIA II STOPNIA):

MENADŻER ANALIZ BIZNESOWYCH

MENADŻER USŁUG PUBLICZNYCH

 


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry